30.10.2018 został podsumowany Tydzień Tabliczki Mnożenia. Wszystko zaczęło się od skierowanego do uczniów klas 3 i 4 konkursu na plakat z tabliczką mnożenia. Przygotowane prace można było podziwiać na szkolnym korytarzu, a przy okazji powtarzać tabliczkę mnożenia. Kolejnym działaniem w ramach Tygodnia Tabliczki Mnożenia było sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia wśród uczniów klasy 3, 4, 5 – podczas lekcji oraz wśród wszystkich pozostałych chętnych uczniów i nauczycieli – podczas przerw. Nad poprawnością odpowiedzi czuwał Patrol Egzaminacyjny (uczniowie z klas 4 a). Każdy kto podał poprawną odpowiedź na 10 pytań w określonym czasie, otrzymał tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Ostatnim etapem była konkurencja Olimpijczycy dla uczniów klas 5, podczas której trzeba było popisać się znajomością tabliczki mnożenia w jak najkrótszym czasie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Tygodniu Tabliczki Mnożenia, dziękujemy.