21 marca odbył się konkurs recytatorski klas I –III „WIERSZE  ZNANE I LUBIANE”. Do konkursu zgłosiło się 20 chętnych uczniów, którzy przygotowali wybrane przez siebie wiersze pod okiem swoich pań. Każdy uczestnik oprócz recytacji często zadbał o swoje przebranie czy rekwizyty pasujące do treści wiersza. Komisja konkursowa w składzie pani dyrektor W. Lisek –Fronczak, pani M. Zielińska- szkolna bibliotekarka i pani M. Fesio, miały trudne zadanie do wykonania. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników i gorących obradach ogłosiły wyniki konkursu:  I miejsce zajął Szymon Merski z klasy II za  recytację wiersza „Stefek Burczymucha”, II miejsce Michał Kotkowski , który zaprezentował się w wierszu „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”, III miejsce przypadło dla Hani Binczyk za recytację wiersza „ Mama się odchudza” i Stasia  Babuli, który pokazał swoje umiejętności recytując wiersz „ Dyzio Marzyciel”.Ponadto wyróżnienia otrzymali: J. Wójcik , M. Żmuda- Trzebiatowska , O. Gwizdała,    W. Kondracka, H. Mądrzyk, A. Matowicz.  Konkurs przygotowały i przeprowadziły p. K. Sławek i  p. D. Moga.