Radość, śmiech i zabawa – tak najkrócej można opisać przebieg Dnia Dziecka w naszej szkole.  Impreza o okazji jednego z najpiękniejszych świąt w kalendarzu szkoły rozpoczęła się już o godzinie ósmej rano. Wszystkim małym, dużym i największym DZIECIOM życzenia złożyła pani dyrektor szkoły Wiesława Lisek-Fronczak. Następnie nauczyciele wychowania fizycznego objaśnili zasady konkurencji i zabaw sportowych, które przygotowali na ten dzień.  Zmagania i zawody międzyklasowe trwały dwie godziny i rozpoczęły się Biegiem Zwycięstwa. Potem nastąpił najprzyjemniejszy moment dnia – cukierki, lody
i losowanie przez dzieci prezentów.  O godzinie 11.00 rozpoczął się apel, podczas którego wręczono mnóstwo nagród za zwycięstwo w różnych konkursach szkolnych m.in. za konkurs szachowy, ortograficzny, o tematyce profilaktycznej, znajomości baśni, mitów i Biblii. Tego dnia swoje święto mieli także wszyscy nasi sportowcy – bowiem 26 kwietnia br. Szkolny Klub Sportowy AS obchodził swoje 20- lecie istnienia. Wśród zaproszonych gości byli obecni i byli członkowie zarządu, trenerzy sekcji piłki siatkowej, tenisa stołowego, szachowej
i tanecznej. Przybyli także byli prezesi. Święto było doskonałą okazją do przypomnienia historii Klubu oraz jego sukcesów na arenie powiatu, województwa,
a nawet kraju. To było radosne święto DZIECI i SPORTU!