W czwartek 14 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły zdawali egzamin z patriotyzmu, uczestnicząc w WIELKIM QUIZIE WIEDZY O POLSCE. Mali Patrioci dzielnie radzili sobie z niebanalnymi pytaniami dotyczącymi naszej Ojczyzny. Najmłodsi uczestnicy quizu – klasy pierwsze, wykazali się wzorową znajomością symboli narodowych. Podczas gdy starsi przedstawiciele poszczególnych klas (drugich i trzeciej) zmagali się z pytaniami quizowymi, pozostali uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę o Polsce, biorąc udział we wspólnym rozwiązywaniu krzyżówek. Po wyrównanej walce JURY ogłosiło wyniki, wręczyło dyplomy, słodkie upominki i SMACZNE, przybrane w barwy narodowe TORTY. Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród, a uczestnikom gratulujemy ogromnej wiedzy o Polsce!