11października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Część oficjalna uroczystości poprzedzona została występem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski i uczniów klasy IIb (wych. p. K.Sławek) oraz chór szkolny. Natomiast przygotowaniem dekoracji zajęła się p. D.Moga.

    W tym roku uczniowie zaprezentowali swoich nauczycieli i pracowników obsługi z przymrużeniem oka, gdyż mieli oni okazję zobaczyć siebie w Alei Gwiazd. Aby ułatwić rozpoznanie młodzi ,,nauczycieli” nie tylko przebrali się za swoich pedagogów, ale również przyjęli ich postawę, chód, charakterystyczne gesty i naśladowali ich powiedzenia. A do każdego pokazu był specjalnie dobrany podkład muzyczny. Nie zabrakło więc takich szlagierów jak: ,,Jolka, Jolka pamiętasz…”, ,,Macho”, ,,Ściernisko”.

   Występom młodej ,,kadry pedagogicznej” towarzyszyły salwy śmiechu. Po występie każdy z nauczycieli i pracowników obsługi otrzymał upominek zakupiony przez Samorząd Uczniowski.