8 listopada b.r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Na wstępie uczennica wyjaśniła czym jest święto narodowe, przybliżyła historię sztandaru oraz hymnu narodowego. Warto wspomnieć,
że w tym roku kolejny raz przyłączyliśmy się do akcji odśpiewania hymnu narodowego
o godzinie 11:11. Następnie rozpoczęła się krótka inscenizacja przedstawiająca historię Polski tuż przed rozbiorami, w czasach zaborów oraz w okresie walki o niepodległość. Przedstawienie przeplatane było recytacją wierszy oraz pieśniami patriotycznymi. Inscenizacja została zakończona wspaniałym tańcem. Apel zakończyła Pani dyrektor Wiesława Lisek-Fronczak, która podziękowała zaproszonym gościom, uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom za przybycie, a także osobom występującym i przygotowującym apel.