Dnia 9 października w Przechlewie odbyły się XLVIII Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie dopiero rozpoczynający zabawę z szachami, tj. Norbert Samulak, Szymon Żydonik, Stanisław Babula i Agata Wasiniewska. Mimo wysiłków nie udało nam się dorównać rywalom, ale była to doskonała lekcja sportowego współzawodnictwa. W dniu następnym 10.10 uczniowie rywalizowali w XXI Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W zawodach grupy starszej wzięło udział sześć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z całego powiatu. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Wiktoria Semrau, Dominik Białek, Anna Lulo i Wiktoria Majer po ciężkich zmaganiach wygrali wszystkie mecze i awansowali do półfinałów wojewódzkich. Gratulujemy!